Fuarlar
   
Yurtiçindeki Fuarlar
Gapshoes 26.Uluslararası Ayakkabı, Terlik ve Yan Sanayi Yaz Fuarı
Yer:
OFM Ortadoğu Fuar Merkezi
Tarih:
13.12.2017 - 16.12.2017
 
Aktif Fuarlar ( 0 )
Tüm Fuarlar ( 486 )
   
Yurtdışındaki Fuarlar
IPM Essen : Çicekcilik, Tarım ve Peysaj Fuarı
Yer:
Essen
Tarih:
23.01.2018 - 26.01.2018
 
Aktif Fuarlar ( 0 )
Tüm Fuarlar ( 568 )
İşbirliği Talepleri

Web Hizmetlerim

Webhizmetlerim, 2005 yılında internet tabanlı stratejiler üretmek ve geliştirmek (web tasarım) ve web hosting , alan adı (domain) tescili hizmetleri veren bir firma olarak çalışmaya başladık ...

Webhizmetlerim, kaliteli hizmet/fiyat dengesini optimal seviyede tutarak, %100 müşteri mutluluğu hedeflemekte, Türk şirket ve şahıs sitelerinin mümkün olduğu kadar Türkiye'de kurulu hosting şirketlerince barındırılması amacı ile çalışmaktadır.

Webhizmetlerim, interneti bir iş geliştirme aracı olarak değerlendirir. Müşterilerinin faaliyetlerini ve isteklerini analiz ederek, her bir iş için özgün ve yüksek hizmetler verir.
Yeni şeyler öğrenmenin, fikir ve projeler üretmenin ve yeni insanlarla tanışmanın keyifi ile tecrübeli olduğumuz işimizi yapıp web teknolojileri ile dijital çözümleri sunmaya devam edeceğiz.
Webhizmetlerim olarak farkımızın, stratejik düşünebilmemizden, ihtiyaçlarınıza odaklanabilmemizden, sizin ve sizin müşterileriniz için geliştirdiğimiz yaratıcı çözümlerimizden, teknolojiyi anlamamızdan ve iyi kullanmamızdan olduğunu düşünüyoruz...

Saygılarımızla,

Webhizmetlerim

Firma: Web Hizmetlerim Telefon: +90 216 521 35 65 E-posta: info@webhizmetlerim.com
Üye Girişi